×

Categories

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

USŁUGI

1. Wizualizacja
Zainicjuj metamorfozę swojej łazienki poprzez naszą usługę wizualizacji, dostępną za jednorazową opłatę 500 zł. To nie tylko kreatywna podróż przez planowanie przestrzeni, ale także inwestycja, która staje się bonusem finansowym. Opłata zostanie potrącona od całkowitego kosztu zamówienia, umożliwiając Ci zachowanie elastyczności w realizacji marzeń o wymarzonej łazience. Dzięki profesjonalnym wizualizacjom możesz mieć pewność, że każdy detal będzie dopracowany jeszcze przed rozpoczęciem prac.

2. Montaż drzwi
Zachęcamy do skorzystania z naszego kompleksowego doradztwa i usługi montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Nasz doświadczony zespół nie tylko profesjonalnie zamontuje drzwi, ale także służy fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich rozwiązań. Dostarczamy wysokiej jakości akcesoria, dbając o estetykę, bezpieczeństwo i trwałość. Razem z nami stworzysz harmonijny element Twojego domu, który spełni wszystkie oczekiwania.

3. Montaż paneli
Nasza kompleksowa usługa montażu paneli laminowanych i paneli LVT to nie tylko fachowe podejście, ale również dostarczanie wysokiej jakości akcesoriów, takich jak listwy

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

TOP